Заден менувач SHIMANO Tourney TZ

SKU 5922
850 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Заден менувач SHIMANO Tourney TZ 6/7 sp.

Зачувајте го овој производ за подоцна

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.