Кацига за велосипед Y-02

SKU 15102
590 мкд
Во Продавница
1
Product Details

Size: S / M
S - 48cm - 54cm
M - 54cm - 58cm
Кацигите имаат механизам за подесување на големината (The helmets have a mechanism for adjusting the size).

Save this product for later

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.