Кормило челично

SKU 6369
300 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Челично кормило 585мм / 25мм
Зачувајте го овој производ за подоцна

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.