Hamachi 12

12675

Hamachi 12 12675
49388035
2290 мкд In stock
UPC:Hamachi
Големина:Детски
Боја на велосипед Сина/Жолта (0) Црвена/Розева (0)
Големина на тркало 12" (0)
Рамка Челична рамка (0)
Hamachi 12

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.