VIPER XM STEEL 24

16149

VIPER XM STEEL 24 16149
Model: Viper 24″ STEEL Frame: Steel Alloy (челична легура) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)…
9900 мкд In stock
Brand:Viper
Боја на велосипед Црна/Зелена (0) Црна/Црвена (0) Црна/Сина (0)
Големина на рам М-17“ (0)
Големина на тркало 24“ (0)
Рамка Челична рамка (0)
VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24 VIPER XM STEEL 24

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.