VIPER rebel 27.5 XM

SKU 17730
12.900 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Model: Bicycle VIPER Rebel 27.5 XM
Frame: Viper STEEL Frame , L-19"
Fork: Viper Fork with Shock absorbers
Size: L - 19" Tire size 27.5"
Transmission: Shimano TOURNEY TX
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
Gear: Shimano 8 speed
Tires: DURO 27.5" x 2.10" MTB tires
Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam
Зачувајте го овој производ за подоцна

Информирајте се за: Нови модели , попусти и промоции

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.