HAMACHI FIGHTERS RS

SKU 10005
60.885 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Модел: JJ50QT - Fighter - RS
Мотор: 50cc - 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Палење: CDI
Батерија: 12V/7Ah
Моќност: 3.8 hp
Должина / Ширина / Висина: 1,825mm x 675mm x 1,144mm
Меѓуоскино растојание: 1,276 mm
Тежина: 95kg
Бандажи (Преден / Заден ): Алуминиум / Алуминиум
Систем за подмачкување:
Одделно подмачкување
Предни / Задни Гуми: 120/70-12 / 120/70-12
Предни / Задни Кочници: Диск / Гуртни
Зачувајте го овој производ за подоцна

 

Load More