TRINX KIWI 1.0

SKU 18213
2.600 мкд
Во Продавница
1
Product Details

Велосипедот е наменет за деца на возраст од 2 до 5 години.

Помошни тркалаНема
Големина на тркало12 инчи
Материјал на рамАлуминиум
Материјал на виљушкаЧелик
Тежина3.9 кгSave this product for later

 

Load More