Guma Mitas 120/100-18 946 Sportextrime

SKU 13291
3.400 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Артикалот го има на Залиха

Димензии:120/100-18 946 Sportextrime

Зачувајте го овој производ за подоцна