HAMACHI ET-A1 GT

SKU 18403
28.590 мкд
Во Продавница
1
Product Details

Подобрена GT верзија од веќе бараниот HAMACHI ET-A1 , која може да се пофали со својот 18 амперски спортски контролер и неверојатната литиумска батерија од 14 ампер часа, со кои HAMACHI ET-A1 GT се вбројува во врвот на светските електрични тротинети со своите перформанси.

МОДЕЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ СЕДИШТЕ.

Модел - HAMACHI ET-A1 GT
Мотор:
Номинална моќност - 400W
Максимална моќност - 800W
Предна/Задна кочница Диск/Диск
Батерија - Литиумска 36V . 14 Ah
Конструкција - Алуминиум
Големина на тркала - 10"
Максимална брзина 30 km/h
Обсег со полна батерија: 35-38 km
Максимален нагиб на искачување - 20°
Носивост - 120 kg
Тежина - 20 kg
Има предни и задни амортизери

Save this product for later