Maxxis 140/80-18 Enduro 70R

SKU 14309
3.750 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Артикалот го има на Залиха

Димензии: 140/80-18 Enduro 70R

Зачувајте го овој производ за подоцна