Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema

SKU Pajero belo
0 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Цена по договор

Се продава Mitsubishi Pajero во одлична сотојба,редовно сервисиран,Работна зафатнина 3.200 cm3 и силина на мотор 147 kw 4X4 со автоматски менувач,ABS+ESP,Автоматски клима уред,Навигација,Кожа,греач и меморија на седишта,Камера за паркирање

Зачувајте го овој производ за подоцна